HUOS -Sklerodermija
Dobrodošli na forum HUOS-a! Pozivamo vas da nam se pridružite u zajedničkom upoznavanju sklerodermije i načina na koje se s tom bolešću nositi. Domaći, kliknite Login. Svi ostali - registracijom postajete domaći! Želimo vam korisno i ugodno vrijeme na našem forumu Smile

Što me ljuti, što me veseli..

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Što me ljuti, što me veseli..

Postaj  Bakica on sri 21 srp 2010, 17:31

Ljuti me kad mužu ne mogu objasniti kako se osjećam i zašto, a veseli me kad se ujutro probudim i imam neku slatku nadu Wink

A vas?

Bakica
Admin

Broj postova : 28

Korisnički profil http://www.huos.hr

[Vrh] Go down

Znam kako je :))

Postaj  svjetlana13 on pet 01 lis 2010, 15:00

Bakica je napisao/la: Ljuti me kad mužu ne mogu objasniti kako se osjećam i zašto, a veseli me kad se ujutro probudim i imam neku slatku nadu Wink

A vas?

svjetlana13

Broj postova : 41

Korisnički profil http://svjetlana13@ptt.rs

[Vrh] Go down

Re: Što me ljuti, što me veseli..

Postaj  lida9 on uto 08 stu 2011, 13:45

ljuti me što ljudi misle da se o bolesti ne valja govoriti i da je se treba sakrivti ka da smo krivi šta se borimo sa takvim teškim stanjima.ljuti me šta ljudi za koje znam da imaju slične probleme neće da govore o tome,vjerojatno zbog ovoga gore navedenog..ljuti me šta se sva događanja u vezi bolesti ove ili drugih dešavaju samo gore rekla bih u zagrebu kao da mi dolje na jugu nismo bolesni..(znam da je to i zbog našeg angažmana,al valjda što južnije to tužnije)..ljuti me šta nas ljudi kada dođemo na rebro ili neku drugu bolnicu na pretragu pa nas gledaju poprijeko kao ono a šta vi ovdje radite??imate li svoju bolnicu?ali mi pretrage ne možemo obavljati u našoj regiji NA ŽALOST I NAŠU SRAMOTU,valjda ti reagensi koštaju ili iz tko zna kojeg razloga a socijalno plaćamo kao i svi drugi u hrv.,samo još moramo puno da putujemo da bi napravili neku specifičnu pretragu!a veselje mi donosi obična ljudska gesta bilo doktora bilo ljudi sa sličnim iskustvina koji zrače optimizmom i dobrim raspoloženjem! Very Happy cat pig clown

lida9

Broj postova : 9

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Što me ljuti, što me veseli..

Postaj  Sponsored content Today at 04:55

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]