HUOS -Sklerodermija
Dobrodošli na forum HUOS-a! Pozivamo vas da nam se pridružite u zajedničkom upoznavanju sklerodermije i načina na koje se s tom bolešću nositi. Domaći, kliknite Login. Svi ostali - registracijom postajete domaći! Želimo vam korisno i ugodno vrijeme na našem forumu Smile

Iskustva s doktorima

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Iskustva s doktorima

Postaj  Bakica on sri 21 srp 2010, 17:30

Sigurno ih imate...
Kakva su i s kojim doktorima?
Zapamtite da ovdje dijelimo iskustva, a ne specijaliziramo se za kritiziranje Smile
Vjerojatno će vaša iskustva vidjeti oni koji možda sumnjaju na vlastitu dijagnozu sklerodermije, pa će im to UVELIKE pomoći da znaju kome bi mogli ići i što očekivati. O, to su tako vrijedne informacije.. Exclamation

Bakica
Admin

Broj postova : 28

Korisnički profil http://www.huos.hr

[Vrh] Go down

Re: Iskustva s doktorima

Postaj  lida9 on pon 07 stu 2011, 15:56

iskustva naša sa doktorima..od ajme do uh..naravno da je uvijek ajme ako se već mora u doktora ali ako se pri tom još ne zna o čemu se radi tada je ajme x2.kako je u biti bolestan moj sin,vjerojatno su moji osjećaji bili još više pod pritiskom i strahovi još intenzivniji.prvi prijem u bolnicu u splitu,i ti dani bili su malo je reći teški,šokantni..a još teže i šokantnije su bile dijagnoze koje su nas dočekivale iz dana u dan.iz dana u dan dolazimo na podnevne informacije kada je liječnik prisutan i kada bi nam mogao dati informacije o pretragama koje su odrađene i iz dana u dan nas se dočekuje na hodniku i govere dijagnoze tipo rak kostiju,reumatoidni artritis,lupus,sklerodermija..ma katastrofa.na mislim da je potrebno hodati po "crvenom tepihu",ali ljudskih pet minuta odvojiti za razgovor sa djetetovim roditeljima mislim da zaslužujemo.da ne govorim kako me je još šokiralo kada su htjeli uključiti kortiće a dijagnoza nije bila jasna.ma imala sam upucati,doslovice,gospodina doktora.onda sam lijepo obukla svoga sina,potpisala da ga izvodim na svoju odgovornost i počela se informirati i izučavati pomalo sve.pri tome smo kroz jedno poznanstvo u razgovoru došli do doktorice koja i danas vodi moga sina,doktorice koja nije brzopleta u prepisivanju ljekova,koja razgovara sa nama i savjetuje se.znam da nije mađioničar i božanstvo koje može odnijeti probleme ali osjećam da surađujemo.mirna sam kada idemo na kontrole jer znam da možemo razgovarati a ne strahovati od toga što će nam biti rečeno ..ipak,uskoro kako sin prerasta pedijatriju moramo preći u drugog doktora i nemogu izovoriti koliko me to užasava i opterećuje.molimo se samo da uspijemo pronaći nekog ljudskog i humanog doktora a ne doktora tipa ja sam doktor sjedim bogu s desna!! No Evil or Very Mad

lida9

Broj postova : 9

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics